درباره ما

شرکت آراز تابلو توان تبریز در سال 1385 در شهر صنعتی تبریز   در زمینه اتوماسیون صنعتی شروع به کار نمود. این شرکت کار خود را با طرح اولیه سافت استارتر(راه انداز نرم الكترو پمپ ها و الكترو موتورها) آغاز نموده است. شرکت آراز تابلو در سال 1386 موفق به دریافت پروانه بهره برداری برای تولید انبوه سافت استارتر از وزارت صنایع و معادن شده است و انواع سافت استارتر، با نام تجاری ARAZ را روانه بازار مصرف کرده است و طی سالیان متمادی با تلاش و پشتکار به تنوع و کیفیت محصولات خود افزوده است.

شرکت آراز تابلو در سال 1395 موفق به اخذ مجوز محصول دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برای سافت استارتر ARAZ شده است و در سال1397 به عنوان تولید کننده انحصاری سافت استارتر از سوی وزارت صنایع و معادن شناخته شده است.

در حال حاضر شرکت آراز تابلو به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان سافت استارتر با توان های مختلف در بازار صنعت آب و برق ایران می باشد.

شرکت آراز تابلو توان تبریز با توجه به سالها تحقیق در زمینه اتوماسیون صنعتی و نیاز صنعت آب و برق و نفت و دیگر صنایع و تجربه همکاری چندین ساله خود با شرکتهای آب و فاضلاب، کسب تائیدیه از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن و به پشتوانه تجربه و تعهد و کیفیت به عنوان اولین تولید کننده داخلی سافت استارتر، در صدد ارائه بهترین و کاملترین محصولات متناسب با نیاز مشتریان خود بوده است.

نمونه سوابق شرکت آراز تابلو به شرح زیر می باشد :

- اولین تولید کننده داخلی سافت استارتر در کشور

- ساخت و مونتاژ تابلو های راه انداز نرم مجهز به تله متری

- دارای تائیدیه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

- اخذ طرح برتر نمایشگاه آب و فاضلاب در سال 1393

- همکاری با سازنده های الکتروپمپ های شناور

- همکاری با شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستائی

- دارای سابقه پانزده ساله بصورت تخصصی در زمینه تولید و راه اندازی سافت استارتر